Комплект автолюбителя. Яка автохімія в нього входить?

Якщо ви хочете, щоб ваш автомобіль служив вам вірою і правдою довгі роки, важливо правильно за ним доглядати. Поряд з ремонтом і плановим технічним обслуговуванням застосування відповідної автохімії є одним з ключових моментів. Які робочі рідини потрібні? За допомогою чого полегшити роботу двигуна? Чим мити салон, а що використовувати для кузова? Про це розповімо докладніше.

Робочі рідини і корисні засоби для вашого авто
Для роботи основних вузлів і агрегатів автомобіля необхідні шампуні, які повинні бути завжди в потрібному обсязі. А автомобіліст повинен за цим стежити і робити своєчасну долівку. Якщо вони були залиті давно і виробили свій ресурс, слід замінити їх повністю.

Антифриз - заливається в систему охолодження двигуна і не дає йому перегріватися при тривалій роботі. Існує думка, що в бачок можна заливати будь-яку комбінацію того ж кольору, що і рідина в системі охолодження. Це не зовсім так. Навіть однакові за кольором антифризи можуть відрізнятися компонентами, отже, володіти різними властивостями. Наприклад, склади на основі етиленгліколю мають низьку температуру замерзання - нижче -45 ° C, тоді як у рідин на основі моноетиленгліколю дане значення не опускається нижче -36 ° C. Детальніше про вибір робочої рідини ви можете дізнатися в статті «Який антифриз вибрати?».
Рідина в бачок склоомивача - використовується для розпилення на лобове скло, а у деяких автомобілів ще й на фари. Застосовують замість води для більш ефективного видалення забруднень. Всім відомо, що взимку воду заливати в бачок не можна - вона перетвориться на лід. Спеціальна рідина не кристалізується при мінусових температурах, тому в народі вона отримала назву «незамерзайка». При виборі складу для зимової експлуатації зверніть увагу на нижній температурний межа, який може досягати -20 або -30 ° C - чим нижче, тим краще.
Рідина для ГУР - необхідна для роботи системи гідропідсилювача керма. Може знадобитися і засіб для зупинки течі в системі рульового управління, якщо такі є і не відрізняються великою інтенсивністю. Воно стане в нагоді і для профілактики, наприклад, щоб оживити затверділі ущільнювачі або позбутися від скрипів і шумів.
Корисна порада. Якщо ви купили старий автомобіль, рекомендується замінити всі робочі рідини. Особливо це важливо, якщо ви не знаєте, що туди заливали попередні власники і не можете розпізнати колір антифризу. Щоб уникнути неприємностей, пов'язаних з розбіжністю рідин за складом, старі краще злити і залити нові.

При обслуговуванні автомобіля можуть пригодитися різні промивні рідини, наприклад, для прочищення карбюратора, інжектора, паливної системи, двигуна і т.д. Якщо ви плануєте самі обслуговувати складні вузли автомобіля, подбайте про покупку спеціальних складів.

Бездоганний вигляд авто: всередині і зовні
Якщо автомобіль значить для вас більше, ніж засіб пересування, напевно ви піклуєтеся про те, щоб він виглядав красиво, охайно і чисто. Адже, як то кажуть, який власник, така і машина. Перелічимо основні засоби автохімії, які допоможуть у догляді за кузовом і салоном.

dashboardВнутрі. Підтримувати чистоту в салоні не так просто, особливо якщо вам доводиться возити пасажирів, які не настільки трепетно ​​відносяться до вашої конячці. Плями на оббивці сидінь, бруд на килимках, потертості на шкіряних і пластикових елементах - все це погіршує вид інтер'єру, а для багатьох автолюбителів і зовсім стає дратівливим фактором. Кожен раз користуватися послугами хімчистки занадто марнотратно - від більшості забруднень можна позбутися самостійно. Просто купіть спеціальну автокосметику. У видаленні плям з ворсу килимків і тканинних покриттів сидінь вам допоможе спеціальний спрей: нанесіть його на вимагає очищення ділянку, потріть, зачекайте кілька хвилин і видаліть піну чистою ганчіркою. Для догляду за шкіряними сидіннями потрібно спеціальний засіб, який продається у вигляді крему або спрея. Воно приховає потертості матеріалу, поверне йому блиск і еластичність. Приладова панель теж потребує особливого догляду: потрібно не тільки підтримувати її в чистоті, але і піклуватися про захист від ультрафіолету, нагріву на сонці і впливу пилу. Існують поліролі для чорного пластику, які повернуть поверхні блиск і забезпечать належний захист від негативних факторів зовнішнього середовища.

moyutСнаружі. Якщо ви звикли самі мити свій автомобіль і навіть обзавелися мийкою високого тиску, правильно підбирайте шампунь. Нехай це буде не просто миюча рідина, а склад, який утворює густу піну і ефективно очищає навіть трудновиводімиє забруднення, такі як смола дерев, комахи, масляні плями та ін. При цьому очищення здійснюється дуже дбайливо, без абразивного впливу на кузов. Якісний шампунь відновлює колір лакофарбового покриття і повертає йому натуральний блиск. Після застосування такого засобу на поверхні не залишається розлучень - вона ідеально чиста і гладка. Вам можуть знадобитися і інші засоби для догляду за кузовом: поліроль і віск необхідні для додання блиску лакофарбового покриття та створення захисної плівки, мовіль або резінобітумной мастика допоможуть захистити від корозії приховані кузовні елементи (лонжерони, пороги, стійки).

Будьте готові до будь-яких сюрпризів погоди!
heat Зима, мабуть, саме нелюбиме пору року для автомобілістів. Неспроста багато з них заганяють свого залізного коня в гараж на час холодів з метою уберегти і його, і себе від проблем, пов'язаних з суворими умовами експлуатації в цей період. Адже холоду несуть масу проблем з запуском двигуна, замерзанням замків, примерзання ущільнювачів дверей і т.д. Але якщо вас це не лякає і ви хочете кожен день їздити на власному авто, а не в громадському транспорті, будьте готові до ряду щоденних ритуалів. Доводиться вставати на годину раніше, щоб відкрити машину, очистити її від снігу, завести і прогріти. Цей процес можна полегшити, маючи під рукою необхідні кошти автохімії.

smazkaРазморажіватель замків продається у вигляді рідини (наноситься дозовано через вузький носик) або у вигляді спрею (розпорошується на замкову щілину). Склад проникає в механізм замка, перетворює лід в воду і витісняє її назовні. Згодом виключається повторне замерзання замка. Для профілактики потрібно змащувати личинки після кожного миття.

Корисна порада. Якщо в мороз не вдається відкрити автомобіль ключем, не слід лити на дверну личинку окріп, як роблять багато. Через різкий перепад температур може пошкодитися лакофарбове покриття. Краще нагріти сам ключ, точніше його металеву частину. Це допоможе розтопити лід всередині механізму і полегшить проворачивание. Потім все-таки краще змастити личинку розморожувачі замків.

Силіконова змазка для ущільнювачів допоможе уникнути примерзання дверей. Справа в тому, що гума дубєєт на морозі, а якщо на ній ще й накопичується волога, на ранок буває проблематично відкрити двері і так само складно їх щільно потім закрити. Краще наносити склад до настання холодів. Силікон пом'якшує гуму і залишає на її поверхні водовідштовхувальну плівку. Це зберігає і цілісність ущільнювачів, вберігає їх від розтріскування. Рекомендується наносити мастило на ущільнювачі після кожного миття в холодну пору року. Тоді ви забудете про проблеми з відкриванням і закриванням дверей!

antigelДля полегшення запуску дизельного двигуна в мороз допоможе спеціальний засіб - антигель. Його заливають в паливний бак перед заправкою. Це допомагає запобігти замерзанню дизельного палива, яке має властивість густіти на морозі, перетворюватися в гель. Багато спеціальні засоби здатні підтримувати працездатність дизельного двигуна при температурі нижче мінус 30 - 35 ° C. Їх застосування не тільки полегшує запуск, а й запобігає засмічення фільтрів і утворенню відкладень. При цьому витрата антигель дуже невеликий - на бак об'ємом в 60 л потрібно додати всього 150 мл засобу.

dojdДля збереження прозорості стекол в дощову погоду також є спеціальні засоби. Антидождь - склад, який наноситься на чисте лобове скло і залишає на ньому влагоотталківающую плівку. При попаданні води на оброблену поверхню краплі скочуються в кульки і здуваються зустрічним потоком повітря при русі автомобіля. Це забезпечує прозорість скла, що є запорукою безпечного руху в негоду. Антизапрівач знадобиться для боротьби з конденсатом на стеклах всередині автомобіля. Не залишає розводів і забезпечує хорошу видимість.

Це далеко не вся автохімія, яка використовується в догляді за автомобілями. Але, погодьтеся, і так вийшов великий список. Невже все це потрібно постійно возити в багажнику? Не обов'язково! Якщо у вас є гараж, там ви можете зберігати більшу частину складів, або залишайте їх вдома. З собою беріть лише ті, які точно можуть стати в нагоді в дорозі, особливо якщо вам належить далека дорога. У багажнику завжди повинні бути сезонні кошти, щоб сюрпризи погоди не застали вас зненацька.

У нашому інтернет-магазині представлена ​​фірмова автохімія. Тут ви знайдете кошти Clean Way, FILL INN, Ombra і інших виробників. Вибирайте те, що потрібно для догляду за авто, і робіть замовлення на сайті. Нехай ваш автомобіль завжди виглядає і відчуває себе добре - подбайте про нього вже сьогодні!

Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.