вівторок, 30 серпня 2016 р.

ЯК ВИБРАТИ ЗАХИСТ КАРТЕРА ДВИГУНА?

Захист картера - пристрій, який захищає вузли і агрегати двигуна від механічних пошкоджень. Вона кріпиться на днище машини прямо під двигуном.
ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБНА ЗАХИСТ КАРТЕРА

Крім захисту двигуна від механічних пошкоджень, пристрій часто запобігає викрадення машини, ускладнюючи доступ до проводці. Іноді злочинці перекушують дріт, який йде з акумулятора на електрообладнання і сигналізацію і розташований досить низько. З встановленої захистом це зробити проблематичніше.

Захист не сприяє перегріву двигуна. Коли автомобіль рухається, повітряні потоки проходять через радіатор автомобіля спереду і охолоджують мотор. Вона навіть буде корисна взимку, тому що з нею двигун остигає кілька повільніше, ніж без неї. Також додатково на неї наклеюють шумоізоляцію, щоб вона менше гриміла.

Для заміни масла в захисті є необхідні отвори з пластиковими заглушками, які досить просто відкрити. Знімати захист під час цієї процедури не доведеться. Її доводиться знімати, якщо потрібно міняти фільтр, а доступ до нього можна отримати тільки з боку днища. Хоча на деяких виробах реалізований люк для заміни фільтра без зняття захисту, що заощадить гроші на її зняття / установки.

Захист двигуна легко встановити, для цього не потрібно свердлити в днище отвори, так як часто вона кріпиться за допомогою штатних кріпильних елементів. Це буде додатковим плюсом при пасивної безпеки. Тому постарайтеся з'ясувати, яким чином вона кріпиться, щоб уникнути додаткових проблем при установці.
ЯК ВИБРАТИ ЗАХИСТ КАРТЕРА ДВИГУНА?

Існує два різновиди захисту картера: композитні і металеві. Металеві діляться на: алюмінієві, сталеві і зроблені з нержавіючої сталі.

встановлена ​​захист картера на авто
Композитні захисту з'явилися недавно на ринку, але вже користуються попитом. Під поняття «композитних» потрапляють кілька видів штучних матеріалів, таких як склопластик, карбон або кевлар. У порівнянні з металевою, захист картера з композитних матеріалів має ряд переваг:
Більш висока міцність і жорсткість при тій же товщині;
Чи не схильна до впливу вологи і не іржавіє;
Не впливає на безпеку при зіткненні;
Має малу вагу;
Не змінює кліренс автомобіля.
Володіє властивостями шумопоглинання завдяки волокнистої структурі;

Сталеві захисту зроблені зі звичайної листової сталі і є найдешевшим товаром. Алюмінієві - коштують дорожче, так як сам матеріал володіє більшою вартістю. Ці захисту мають високою жорсткістю і відрізняються великою міцністю. Захист з нержавіючої сталі за своїми функціями наближена до продукції з алюмінію, але коштує дорожче, завдяки ефектному зовнішньому вигляду.

Захисту двигуна з алюмінію застосовуються в автоспорті і призначені для інших цілей. Наприклад, на спортивних машинах не рідко можна побачити захист із пластику, яка має малу вагу і зроблена з надміцного пластику. Ставити такий захист на цивільні автомобілі немає сенсу - надто дорого і не практично.

При виборі слід орієнтуватися на жорсткість вироби. Якщо матеріал недостатньо жорсткий, вона буде гнутися при найменшому ударі. Захист з малою жорсткістю неефективна, тому немає ніякої різниці - є вона чи ні.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.