вівторок, 30 серпня 2016 р.

ЯКІ МАТЕРІАЛИ ВИКОРИСТОВУЮТЬ ДЛЯ ТЮНИНГА САЛОНУ?

Для перетяжки салону автомобіля широко застосовуються два матеріали - автомобільна шкіра і алькантара. Зупинимося детальніше на їх особливостях.
Алькантара ДЛЯ ТЮНИНГА САЛОНУ

Алькантара або штучна замша, новий незвичайний і популярний матеріал, який використовується для обробки стійок і стель. Він чудово поєднується з шкірою при обробці сидінь і торпед. Перетяжка алькантарою - це обробка міцним і довговічним матеріалом, який має хороші експлуатаційні властивості, легко піддається очищенню і не вигоряє на сонці.

різноманітність кольорів матеріалу алькантара
Штучна замша м'яка і оксамитова на дотик, повністю імітує натуральний матеріал і додає тепло і затишок в салон автомобіля. Широкий вибір кольорів алькантари дозволяє використовувати її для реалізації самих різних дизайнерських ідей. Крім того, можна замовити штучну замшу з різноманітними варіантами перфорації.

До переваг алькантари можна віднести відмінні показники зносостійкості і стійкість до впливу агресивних хімічних речовин. Вона не підтримує горіння і не боїться перепадів температур. Крім того, алькантара еластична і стійка до механічних пошкоджень.

алькантара на дверних стійках і стелі автомобіля
Для полегшення процесу перешиваючи салону з'явилася самоклеюча алькантара. Це рулонний матеріал шириною 150 см на самоклеющейся основі, погонний метр якого коштує від 1800 рублів (шматок 150х90 см). Даний матеріал має достатню еластичність, щоб повторювати складні поверхні. Клейовий шар має високу адгезію. Допускається нанесення на штатну обшивку салону без демонтажу старої. Можливі елементи перетяжки салону: дверні карти, стелю, пластик.

Рекомендую до прочитання: карбон для тюнінгу салону і зовнішнього вигляду.
АВТОМОБІЛЬНА ШКІРА ДЛЯ ТЮНИНГА САЛОНУ

Перетяжка салону шкірою - це підвищення престижу, адже вона вважається найбільш практичним і довговічним матеріалом. Як матеріал для перетяжки підійде далеко не будь-яка шкіра. Для цього спеціально розроблена технологія виробництва автомобільної шкіри, що володіє підвищеними показниками зносостійкості, міцності і стійкості до займання. Крім того, автокожа воздухопроніцаєма, стійка до впливу хімічних речовин і не боїться води.

перешив салону з автомобільної шкіри
Перетягнути салон натуральною шкірою може дозволити собі не кожен автолюбитель, адже повна перетяжка обійдеться в 100 000 рублів. Є економ варіант - це штучна шкіра, але вона влаштує за якістю не всіх. Найоптимальніший варіант - це матеріал екошкіра. Зараз з нього роблять чохли для автомобілів, але його також можна використовуватися для перетяжки салону. Особливо підійде для перетяжки дверних карт з матеріалу перфорована еко шкіра.

Плюс автомобільної шкіри або екокожі - простий догляд за даним матеріалом. Для догляду потрібно купити засіб кондиціонер для авто шкіри і ганчірку з мікрофібри. Варто відзначити, що зносостійкість у шкіри значно більше, ніж у матеріалу алькантара.

Рекомендую до прочитання: які вибрати чохли для салону автомобіля?

Якщо робите тюнінг салону, то можна використовувати кілька матеріалів. Для сидінь - автомобільну шкіру (зі вставками з алькантари), тому що це довговічний матеріал. Для пластика в салоні і стелі - алькантару. Для обтягування дверних карт - як алькантару, так і шкіру. Все залежить від ваших уподобань.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.