вівторок, 30 серпня 2016 р.

Плюси і мінуси СИСТЕМИ ТРЕЙД-ІН. ЩО ЦЕ ТАКЕ?

Велика частина водіїв перед заміною автомобіля на новий, надходять однаково. Спочатку йде підготовка машини і потім виставлення на продаж. Розповімо що таке трейд-ін і в чому плюси і мінуси такого способу продажу машини.
ЩО ТАКЕ ТРЕЙД-ІН?

Якщо говорити коротко, система трейд-ін (trade-in) - це обмін був в експлуатації автомобіля на новий або інший автомобіль з пробігом. В останні роки, щоб не займатися продажем автомобіля самостійно і заощадити час, багато автолюбителів вдаються до заміни машини за допомогою трейд-ін. Дана система передбачає обмін старого автомобіля на новий з невеликою доплатою.

Інакше кажучи, ви віддаєте свій автомобіль, який проходить діагностику та оцінку, а після цього здійснюєте вибір авто, який сподобався і доплачуєте необхідну суму, після чого зможете поїхати додому вже на новому автомобілі.

система трейд-ін - обмін старого автомобіля на новий
Дана система зручна, оскільки дозволяє без особливих проблем здійснити заміну машини. При цьому економите час і гроші. Для того, щоб зрозуміти, наскільки зручна ця система, необхідно вивчити переваги і недоліки, які вона має.
Плюси і мінуси ТРЕЙД-ІН

Серед переваг трейд-ін відзначимо зручність і економію часу. Щоб зробити заміну автомобіля потрібно всього 4 години. Ви не будете обтяжені питанням зняття машини з обліку - це візьме на себе покупець. Автосалон прийме автомобіль в будь-якому стані і вже через пару годин поїдете на новому і забудете про проблеми, які були зі старим авто. Тому найкращий варіант - це система трейд ін.

Наприклад, продаєте старий і неліквідний автомобіль. Якщо будете продавати самостійно, це займе не один місяць - перевірено на власному досвіді. Плюс постійні дзвінки, зустрічі, що сильно забирає час і іноді псує нерви. Приїхавши в автосалон, можна відразу продати машину, але ціна буде нижче, ніж середня пропозиція по ринку. Варто вибирати, що важливіше - зекономлені час і нерви або якась сума грошей.

Серед недоліків назвемо низьку вартість при оцінці транспортного засобу. Ціна, запропонована в салонах на 10-30% нижче, ніж та вартість, за яку могли б продати машину на ринку. Крім цього автосалон повинен витратитися на підготовку автомобіля - це призводить до такої низької вартості.

Віддавши автомобіль в автосалон, у вас буде обмежений вибір, оскільки не всі машини можна вибрати по системі "trade-in". Це теж один з недоліків, який відлякує багатьох автолюбителів. Так що, слід спочатку знайти відповідний варіант, а потім здавати машину по системі трейд ін.

У підсумку можна констатувати: система трейд-ін досить зручна, але за всі зручності доводиться платити. Якщо необхідно швидко продати автомобіль, то ця система - оптимальний варіант.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.