вівторок, 30 серпня 2016 р.

ЖИДКОЕ СКЛО ДЛЯ АВТОМОБІЛЯ. ВІДГУКИ ВЛАСНИКІВ

У даній статті розповімо про рідкому склі для полірування автомобілів - що це таке. Описано технологію застосування засобу, його функції, а також переваги і недоліки.
ЩО ТАКЕ ЖИДКОЕ СКЛО ДЛЯ АВТО?

Доглянуте наполірував авто завжди виглядає престижно і дорого, незалежно від його реальної ціни. Зазвичай в якості полірувального кошти використовують склади на основі воску. Але сьогодні існує більш якісне, просте у використанні засіб для полірування - рідке скло.

Воно здатне відтворити на поверхні кузова ефект дзеркала - на ній буде відображатися все, що знаходиться навколо. Ефект від рідкого скла помітніший, ніж від воску. Відполірований рідким склом автомобіль завжди буде приковувати погляди.
ЯКІ БУВАЮТЬ РАЗНОВИДНОСТИ?

Рідке скло для автомобіля може продаватися в різному вигляді. Існують спеціальні ємності з рідиною, які потрібно наносити на поверхню кузова і чекати висихання - склад кристалізується і утворює глянсову поверхню.

склад рідке скло для авто
Існують поліролі у вигляді паст. Вони також наносяться на знежирену поверхню автомобіля за допомогою машинки і кристалізуються. Речовини рідкого скла активно вступають в реакцію з поверхнею авто, тим самим утворюючи дзеркальний ефект на машині.
ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ОБРАБОТКА РІДКИМ СКЛОМ?

Перед поліруванням рідким склом автомобіль потрібно вимити і висушити. На поверхні не повинно залишатися бруду і жиру. Деякі виробники рекомендують проводити очищення фірмовими засобами, щоб ефект від рідкого скла був більш виражений. Шампунь для очищення повинен володіти знежирюючим ефектом і не містити воску. Зазвичай набори для полірування рідким склом містять необхідні компоненти для обробки кузова.

Після обробки та висихання автомобіля наноситься саме рідке скло. Зазвичай склад наливають на губку і протирають ним поверхню. Після закінчення 1-2 хвилин кузов протирають вологою ганчіркою. Далі потрібно залишити автомобіль для висихання.

Варто пам'ятати, що після полірування не рекомендується відразу відправляти в шлях. Мінімальний час, через яке можна здійснювати їзду (і тільки в суху погоду), - 1 година. Також після нанесення складу протягом трьох діб не можна мити автомобіль.

Рекомендую до прочитання: Полірування скла автомобіля. Який ефект дає?
Покриття вистачає зазвичай на півроку. Все залежить від самого засобу і його вартості - не варто чекати від дешевих коштів великого терміну служби. Також препарати-спреї не володіють великою довговічністю. Звичайного засобу-пасти "рідке скло" повинно вистачати на 10-15 мийок автомобіля.
ВІДГУКИ ПРО РІДКОМУ СКЛІ

Після застосування рідкого скла ефект приголомшливий. Кузов машини починає блищати, як ніби з салону. Краплі самі скочуються з авто, виглядає це чудово. За відчуттями від кольору схоже на те, коли кузов машини покритий водної плівкою після миття. Колір став яскравим і насиченим. Якщо порівнювати зі звичайними полиролями на основі воску - то рідке скло набагато краще.

препарат рідке скло від компанії soft 99
До того ж, воно не тільки виконує естетичну функцію, але і захищає кузов від корозії, усуває дрібні подряпини, в літній час захищає від вигорання, володіє водовідштовхувальними властивостями. Автомобіль, відполірований рідким склом, легше миється, до нього не пристає бруд, плівка захищає кузов від подряпин.

Перед початком холодів слід обробити автомобіль складом «рідке скло». Взимку, ми не часто моєму машину, значить, його має вистачити надовго. До того ж, воно оберігатиме кузов від реагентів з сіллю, якими рясно поливають дороги. І по настанню весни кузов автомобіля буде без рудих плям. Рекомендую!

Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.