вівторок, 30 серпня 2016 р.

Мінимойка-пеногенератор «Муссон»

Хто з автоаматорів не мріє про власну мінімийках, коли можна помити машину в будь-який час і без витрат. На допомогу прийде мінімийка-пеногенератор. Але наскільки вона хороша і чи варто її купувати - розберемо переваги і недоліки.
ОСНОВНІ ОСОБЛИВОСТІ

Головна особливість минимойки-пеногенератора «Муссон» в тому, що для її використання не потрібно ні електрики, ні підведення води. Пристрій можна використовувати разом від будь-якого автомобільного компресора для шин. Значить можна використовувати в будь-якому місці, головне мати при собі воду.

Сам процес миття автомобіля за допомогою «Мусону» передбачає нанесення піни на машину, а також її подальша змив під тиском до 4 атмосфер. Також виробник пропонує, що можна буде за допомогою даного пристрою покрити машину рідким воском (зі спеціальною насадкою).

мінімийка пеногенератор
Як видно з опису, на ділі все виходить красиво. Та й вартість даної минимойки-пеногенератора становить приблизно 2500 рублів - що цілком прийнятно. Але як йдуть справи насправді? Чи всі так добре?
РЕАЛЬНА ЕКСПЛУАТАЦІЯ мінімийках-піногенераторі

На ділі, для підключення минимойки-пеногенератора «Муссон» потрібен хороший автомобільний компресор для шин, інакше не можна буде накачати певний тиск для миття машини. Використовувати краще компресор з продуктивністю 50-55 л / хв.

З приводу нанесення піни на автомобіль - тут проблем немає. Цей пристрій справляється з цим завданням чудово. Якщо додати 200 мл активної піни на 4-5 літри води, то піна виходить хороша - довго тримає і добре піниться.

процес нанесення піни на автомобіль за допомогою минимойки
Якщо пристрій використовували як пеногенератор, то спершу потрібно відмити бак від піни, а потім використовувати як мийку. Як варіант, можна використовувати п'ятилітрову каністру води, яку вставляємо в бак пристрою. Тоді проблема з подальшою мийкою бака відпадає.

А ось зі змивом піни у даного пристрою є недоліки. Може не вистачати тиску при використанні компресора з малою продуктивністю. Наприклад, застарілий бруд змити з машини буде проблематично.

І це не головне - основна проблема з витратою води. Цей виріб пропонує бачок з водою на 13 літрів. При активній мийці його вистачає приблизно на 1,5 хвилини - цього вистачає приблизно, щоб змити піну з капота і лобового скла. А далі потрібно вимкнути компресор, скинути тиск, відкрутити ковпак з ємності і залити воду заново і все збирати, накачувати.

Це незручно і займає багато часу. Для миття всього автомобіля йде приблизно 40-50 літрів води, а значить цю операцію доведеться повторювати кілька разів. Як вихід - поставити невеликий розпил, з ним витрата води буде набагато менше.

Як пеногенератор, або засіб економно помити машину в поле на природі, цілком придатне. Дуже зручно мити підкапотний простір за рахунок низького тиску. Але це ж малий тиск не дозволяє нормально відмити машину навіть з хорошою хімією.
ПЕРЕВАГИ мінімийках-піногенераторі

Можна використовувати в будь-якому місці, навіть де немає електрики.
Вартість невисока в порівнянні з аналогами.
Дуже добре працює в режимі генерації піни.
Проста і надійна конструкція.
НЕДОЛІКИ

Для роботи потрібен хороший автомобільний компресор.
Низький тиск в режимі мийки автомобіля.
Велика витрата води.

Якщо є можливість, де помити автомобіль і там присутня електрику і вода, наприклад, на дачі або в гаражі, то краще брати звичайний «Керхер». А даний пристрій використовувати як пеногенератор або в разі, коли немає електрики.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.